Kurumsal

Kalite Politikalarımız

 

Bilindiği üzere; özel eğitim alanı, danışmanlık alanı ve dil konuşma alanı ülkemizde eski Sovyet ülkelerinin ve Avrupa’nın henüz çok gerisinde yer alarak, dünya konjürktöründeki yerini henüz alamamıştır. İlerleyen zamanlarda, alandaki gelişmeleri ve doğru örnekleri ülkemizin sosyoekonomik ve kültürel alanlarıyla ortaklaştırarak, farklı bakış açıları oluşturma hedefiyle bilim kurulu çalışmaları başlatmayı kendine hedef almıştır.
 
Sosyal sorumluluk projesi anlamında da önümüze ailelerin, bireylerin ve toplumun değişik katmanlarının dahil olacağı; aynı zamanda mesleki rehabilitasyon ve istihdam sorunu çalışmasını merkezine alan kapsamlı bir dernek çalışmasının da temelleri atılmıştır.
 
Binin üzerinde bireye hizmet vermemize rağmen, kalitemizden, sistemimizden ödün vermeksizin ve her bireyin özel ve özgün olduğunu bir an bile unutmadan her zaman daha iyisini isteyerek çıktığımız bu yolda sizi de aramızda görerek çıtayı her geçen gün yükseltmek gayesinde olacağımızı, UMUT ÇINARI ailesi olarak bilmenizi ve şüphe etmemenizi diliyoruz
 
Hedefimizde sadece engelliler değil, toplumun geri kalmış bütün unsurları yer almaktadır. UMUT ÇINARI, toplumun en temel yapıtaşı olan ailenin bütün unsurları göz önünde bulundurarak; gerek çocuk ve ergen gerek aile gerekse de kurumsal danışmanlık gibi farklı alanlarda da topluma ışık tutmayı görev edinmiştir.
 
Özellikle uzman ekibimiz ve uzman olmaya aday ekibimiz sürekli değişim bakış açısıyla, birbirinden öğrenerek ve ortak bir sinerji yaratarak bulunduğu alana yön vererek var olduğumuz toplumsal yapının en temel ve en dinamik unsurları olma noktasında kendilerine birer rota çizmişlerdir.

Umut Çınarı Özel Eğitim ve Konuşma Merkezi Sincan

Sincan Merkez

Umut Çınarı Özel Eğitim ve Konuşma Merkezi Sincan Merkez

Sosyal medya hesaplarımız

Bize Ulaşın

Selçuklu Mah. Hakan Sk. No: 31 Sincan/ANKARA

Telefon: 0543 301 96 18

Mobil: 0543 301 96 18

E-Posta: info@umutcinari.com

Çalışma Saatleri: 09:00 - 18:40

Uydu Haritası İle Adres Tarifi